Vyhledávání zájezdu
Alpenhotel Weitlanbrunn - Rakousko - Tyrolsko - Sillian-Hochpustertal

Alpenhotel Weitlanbrunn starstarstarstar

Alpenhotel Weitlanbrunn
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Light all inclusive
Poloha
Velmi rozmanitě zařízený hotel Weitlanbrunn leží v klidné oblasti na okraji lesa. Centrum města Sillian je vzdáleno 2 km od hotelu. Zastávka ski busu je 300 metrů od hotelu a doveze Vás až k areálu Helm Sextner Dolomiten. Běžecké tratě jsou přístupné hned z hotelu.Dolní stanice Hochpustertal Sillian ca 2,5 km.
A
Ubytování
A: 2-4 lůžkové pokoje ( 24m2 ) B: 2-4 lůžkové pokoje ( 26m2 )Pokoje jsou vybaveny vanou, WC, WI-FI,fénem, županem a ručníky do sauny, balkónem či terasou, radiem, telefonem, satelitní TV a trezorem.
Vybavení
V hotelu je Vám k dispozici recepce, hotelové lobby, stylová hospoda, tyrolský salónek s krbem, internetový kout zdarma, WI-FI zdarma, lyžárna a místnost pro vysoušení bot, výtah, parkoviště, jídelna a bar (nekuřácké).
Stravování
All inclusive light:snídaně bufet, odpolední svačina: od 14:30 bis 17:00 hodin dort a občerstvení formou bufetu, večeře bufet s regionální a mezinárodní kuchyně, salátový bar, nápoje po celý den: od 12:00 do 22:00 hodin
Aktivity
K relaxaci Vám poslouží plavecký bazén (70 m²) se skluzavkou a vodopádem, jeskynní sauna. Bazén je otevřen denně od 7:30 do 20:00 a sauna od 15:00 do 20:00. Dostupné pro děti od 16 let. Pouze v doprovodu rodiče. Za poplatek je Vám k dispozici solárium a masáže. Cenu a otevírací dobu se dozvíte na místě. Dále je pro váš volný čas připravené fitness. Sáňkařská dráha se nachází hned vedle hotelu, včetně možnosti zapůjčení sáněk.Dále je možný biliard, videohry, vyjížďka na koních nebo výlet se sněžnými botami, to vše po domluvě na místě.
Minimální počet nocí
3
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.