Lyžařské zájezdy
Crocus - Slovensko - Vysoké Tatry
Crocus
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: CROCUS - Štrbské Pleso
Ubytování
a) 2 - lůžkové luxusní apartmány Comfort s možností 2 přistýlek, Spr. + WC, SAT/TV, internetové připojení, trezor, telefon, kuchyňský kout. Některé bezbariérové - na vyžádání. b) 3 - lůžkové apartmány Comfort s možností 2 přistýlek (tento typ pokoje na dotaz) - Spr. + WC, SAT/TV, internetové připojení, trezor, telefon, kuchyňský kout. Vybavení kuchyňského koutu: mikrovlnka, menší chladnicka- slouží zároveň jako minibar, sklokeramický dvouplotýnkový vařič, nerezový dřez, základní vybavení - inventář - příbory, talíře, sklenice, šálky.
Vybavení
originální česká restaurace "U dobrého Švejka", café-bar "Tiffany", jídelna (zde se podávají případné snídaně a večeře), dětský koutek - v sezóně k dispozici zkušení animátoři, garáže, parkoviště. Wellness: jacuzzi, infra sauna, masážní sprchy.
Poloha
hotel CROCUS **** leží přímo na Štrbském Plese cca 30 km západně od Popradu. Poskytuje vysoce kvalitní ubytování v komfortních apartmánech.
STRAVA
Snídaně - bufetové stoly . Možnost vlastního vaření, nebo dokoupení večeří ( teplý i studený bufet ) za příplatek v CK.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Doporučujeme DOKOUPENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY do VYSOKÝCH TATER v termínech 1.7. - 26.8.2017 Nástupní místa: Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Třinec Cílová místa: Podbanské, Štrbské Pleso, Vyšné Hágy, Tatranská Polianka, Starý Smokovec, Tatranská Lesná, Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Vrbov Více informací, ceny a rezervace jízdenek ZDE.
DÍTĚ
Jedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA - povoleno na pokoji se dvěma plně platícími osobami.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Hotelové wellness s whirlpoolem , finskou a infra saunou ,ochlazovací zóna, relaxační zóna. nový vodní a saunový svět AQUA PARADISE v hotelu PATRIA (1 km). Celoroční termální aquapark AquaCity v Popradě (30 km).
Parkování
hotelové parkoviště zdarma, garáž 9,- €/noc
POBYT SE ZVÍŘETEM
10,- € / den
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení polopenze začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní do 10.00 a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
SLEVY A VÝHODY
Sleva 7=6 platí v termínech
09.01. - 22.12.2017
ZIMNÍ AKTIVITY - LYŽOVÁNÍ
AKTUÁLNÍ ONFORMACE Z HORSKÝCH STŘEDISEK : Štrbské Pleso - v provozu lanovka Mostíky a sjezdovka Interski , - lanovka Solisko do Vánoc v provozu o víkendech , od 24.12. denně . Provozní informace o lanovkách : http://www.vt.sk/?id=247 Lyžařský areál ŠTRBSKÉ PLESO (cca 1000 m) – až 1850 m n. m., 2 sedačkové lanovky a 3 vleky, 6 sjezdovek s celkovou délkou cca 4,5 km (nejdelší trať Solisko I. 2300 m s převýšením 438 m), všechny uměle zasněžovány, v oblasti Interski i večerní lyžování. Dále lyžařská škola, půjčovna lyžařského vybavení aj.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: rekreační poplatek , parkování
REKREAČNÍ POPLATEK
1,-€/osoba/noc
PROČ K NÁM ?
Proč hotel Crocus Štrbské Pleso: - relaxace v srdci národního parku - luxusní apartmány se službami hotelu
PŘÍJEZD AUTEM
Autem příjezd po silnici E 50 (Lipt. Mikuláš-Poprad) odbočit směr Tatranská Štrba - Štrbské Pleso (č.538). Parkování u hotelu (popř. garáž). Trasa Praha - Štrbské Pleso: 546 km; Brno - Štrbské Pleso: 350 km; Ostrava - Štrbské Pleso: 240 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
do Štrbského Plesa (0 m).
PŘÍJEZD VLAKEM
vlakem TEŽ z Popradu nebo tzv. "zubačkou" ze Štrby do stanice Štrbské Pleso (50 m). Ve Štrbě zastavují i rychlíky z ČR.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.