Vyhledávání zájezdu
Feriendorf Mathiasl - Rakousko - Korutany

Feriendorf Mathiasl starstarstar

Feriendorf Mathiasl
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
  • WiFi
  • Wellness
Ubytování
pokoje s vanou nebo sprchou, WC, telefonem, sat. TV, fénem a balkónem. Dvoulůžkové pokoje (A2A). Rodinné pokoje (A4A): jednopokojová obytná jednotka pro 4 osoby (cca 35 m2). Dvoulůžko a rozkládací pohovka. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Poloha
centrum Bodensdorfu a Ossiacher See cca 3 km. Hustá síť turistických tras přímo od hotelu.
Vybavení
hotel a penzion s 32 pokoji, společenskou místností, restaurací, barem, kavárnou na terase, loukou s lehátky a slunečníky. Hotelová pláž přímo v Bodensdorfu u jezera (cca 3 km) s loukou s lehátky a slunečníky (podle dostupnosti) na ploše 5000 m2, dětské hřiště.
Děti
hřiště s atrakcemi, mini zoo, herna se Sony Playstation, bazén s míčky a videoprojekce pro děti.
Popis hotelu
V 800 metrech nad mořem s majestátním výhledem na jezero.
Stravování
all inclusive.
Sport/aktivity
aktivní týdenní program, např. turistika, Nordic Walking a další. Stolní tenis, volejbal. Kola k zapůjčení za poplatek.
Wellness
sauna, parní lázeň, infračervená kabina a solárium.
Info
parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: 5 €/den. Příjezd/minimální délka pobytu: 28.4.-1.6. a 15.9.-20.10. denně/3 noci. 2.6.-14.9. neděle/7 nocí. Pokoje jsou k dispozici od 15 h.
ALL INCLUSIVE
snídaně formou bufetu a snídaně pro spáče. V poledne polévka nebo salátový bufet. Večeře výběr z menu nebo tématický bufet, denně salátový bufet. 1x týdně večerní grilování za hezkého počasí. 1x týdně selský večer s bufetem ve vlastní restauraci s panoramatickým výhledem a hudbou. 10-21 h stolní víno (červené/bílé), točené pivo, bar s džusy, stolní voda, káva a čaj. Služby all inclusive začínají v den příjezdu od 14 h.
SLUŽBY V CENĚ
Kärnten Card: cca 100 různých služeb v ceně, jako např. použití lanovek a lodí v Korutanech, vstupy do nejrůznějších turistických zařízení, použití placených silnic a vyhřívaných venkovních bazénů. Sportovní a kreativní program, jako např. pěší túry s průvodcem, sportovní odpoledne a různé akce.
UŠETŘETE
Sleva za včasnou rezervaci: 10% sleva při rezervaci do 1.4. Výhodný termín: 7=6 při pobytu 28.4.-26.5. a 22.9.-20.10. Joker pokoje.
DĚTSKÁ SLEVA
A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-5 let) 100%, (6-11 let) 70%, (od 12 let) 30% na přistýlce. A4A: 4 osoby, z toho max. 2 děti (2-5 let) 100%, (6-11 let) 70%, (od 12 let) 30%.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.