Lyžařské zájezdy
Frischmann apartmány - Rakousko - Tyrolsko - Sölden Arena/Ötztal

Frischmann apartmány

Frischmann apartmány
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: FRISCHMANN apartmány zima
Ubytování
Apartmán 2-10 osob: 1-4 ložnice, 1-4 x wc/srcha, obývací pokoj s kuch. koutem, sat-tv
Poloha
leží ve středisku Umhausen
Vzdálenosti
centrum 1 km, lyžařská střediska Sölden 20 km, Gurgl 35 km, Niederthai 4 km, Hochoetz 6 km, Längenfeld 10 km, skibus 200 m
Tip
Termální lázně Aqua Dome v Längenfeldu o rozloze cca 50 000 m2 se dvěma krytými bazény (34 a 36 stupňů C), venkovními bazény a termálním kanálem s atrakcemi, alpskou Noemovou archou a atrakcemi pro děti (vstupné cca 15 €/dosp. osoba/3hodiny). Velmi oblíbená je také Frezeit Arena v Söldenu, která nabízí vodní svět s krytým a dětským bazénem (30-32 C), divoký vodní kanál, skalní jeskyni, lehátka s perličkovou koupelí (vstupné 9 €/dospělá osoba/2 hodiny), svět saun, solárium, tenisové kurty, fitness, kuželky a občerstvení ve stylové mexické restauraci Hacienda.
Další informace
Jedna z nejrozsáhlejších, nejmodernějších a nejvýše položených rakouských lyžařských oblastí s 60 vrcholky nad 3000 m a absolutní jistotou sněhu od podzimu až do jara. Nejvýše položený areál Sölden nabízí skvělé lyžování na třech třítisícovkách a hned dvou ledovcích se 146 km sjezdovek a 34 lanovkami a vleky. Exkluzivní lyžařské středisko Obergurgl-Hochgurgl je považováno za lyžařskou oblast nejvyšší kvality, s největší jistotou sněhu v Alpách. Většina sjezdovek z celkových 110 km má sportovní charakter. Areál je také proslulý velkým množstvím volných terénů, milovníkům carvingu doporučujeme mimořádně obtížnou sjezdovou trať s boulemi Hohe Mut.
Stravování
vlastní
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
ubytování pro 1 osobu a noc v apartmánu, ložní a koupelnové prádlo
Cena nezahrnuje
pobytová taxa 40 Kč/osoba od 14 let/noc, závěrečný úklid 500 Kč/apartmán
Slevy
děti do 5 let zdarma, děti 6-13 let 25%
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.