Vyhledávání zájezdu
Jacaranda Club and resort - Turecko - Turecká riviéra - Antalya

Jacaranda Club and resort starstarstarstarstar

Jacaranda Club and resort
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Relaxace v 5* hotelovém resortu Jacaranda spojená s poznáním
Ubytování
hotel
POPIS HOTELU
Hotel Jacaranda Club and resort*****(Belek): Hotel Jacaranda resort se nachází v nejkrásnější části přímořského střediska Belek, v místě kde zelené piniové lesy přecházejí k širokým písečným plážím, které lemují azurové vody Středozemního moře. Tento hotelový komplex klientům nabízí maximální pohodlí a komfort a to vše navíc v moc hezkém přírodním prostředí. Toto prostředí je víc než vhodné k aktivnímu i pasivnímu odpočinku a působí blahodárně na smysly i tělo. Kromě lenošení na pláži nebo u bazénu, hotel nabízí i možnosti k sportovním a zábavním aktivitám. Je situován 3 km od městečka Kadriye, kde se nachází mnoho restaurací, barů a obchodů, centrum města Belek leží 6 km od hotelu a letiště v Antalyi je vzdáleno zhruba 35 km.
Vybavení a služby hotelu
recepce s lobby barem, restaurace, 2 a la carte restaurace (italská a rybí), několik barů (lobby bar, bar u bazénu, plážový bar, snack bar), společenská místnost s TV, diskotéka, obchůdky, animační programy, plážový volejbal, fitness centrum, vnitřní bazén, spa centrum (popis níže), kulečník.
Wellness, spa, beauty
moc pěkné wellness centrum nabízí fitness centrum, vnitřní vyhřívaný bazén s lehátky, saunu, turecké lázně, jacuzzi. Za poplatek je možné využívat další služby jako masáže, peeling, kosmetické a zkrášlovací procedury, kadeřníka, atd.
Pláž
hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži.
1. den
Vítáme Vás v Antalyi !
Tento den začne Váš pobyt plný oddychu, pohody, ale i poznávání. Po příletu na letiště se přesunete do Vašeho 5* hotelu. Poté, co se ubytujete, bude Vám nabídnut uvítací koktejl a dozvíte se podrobnosti o lokalitě a programu, který bude následovat, a zároveň dostanete tipy na to, jak si pobyt co nejvíce užít.
Volný večer a přenocování v 5* hotelu Jacaranda resort.
2.den
Volný den. Možnost výletu do města Manavgat s plavbou lodí, obědem a možnosti koupaní (fakultativně).
Přenocování v 5* hotelu Jacaranda resort.
3.den
Dnes po snídani na Vás čeká cesta do oblasti Pamukkale, kde se nachází i stejnojmenná světoznámá přírodní památka. Cesta povede divokým pohořím Taurus, kde uvidíte divokost a rozmanitost místní flóry a obdivovat ji budete moci až do Pamukkale, jež je světovým kulturním dědictvím UNESCO a centrem lázeňských hotelů v Turecku. Během cesty ještě zastavíme v největším šperkařském centru v oblasti, kde Vám mistři zlatníci ukážou tradiční výrobu a sbírky šperků, samozřejmě budete mít i možnost pokud budete mít zájem si něco výhodně zakoupit. V průběhu cesty bude ještě zastávka na oběd (fakultativně). Po příjezdu do Vašeho termálního hotelu bude následovat individuální program s možností využití hotelových wellness a spa služeb (za některé služby může být účtován poplatek).
Přenocování v 4* termálním hotelu v Pamukkale.
4.den
Dnes bude následovat prohlídka světoznámých teras Pamukkale (pouze pro klienty, kteří si zakoupili některý z programových balíčků). Pamukkale v překladu doslova znamená „bavlněný hrad" a jsou jedním z nejpůsobivějších přírodních útvarů v Turecku. Jedná se o termální pramen, který tvoří sérii bílých jezírek, svažujících se v terasách dolů a které tvoří téměř 200 metrů vysokou kaskádu. Svahy jsou pokryté travertinem, připomínající sníh nebo led, kaskádě dodávají minerály a vápník, obsažený ve vodě. Rozloha celé kaskády je asi 2700 metrů na šířku je 160 metrů na výšku. Pamukkale tak právem patří mezi oblíbenou turistickou atrakci. Ti, kteří si zde chtějí užít koupání v termálních vodách, mohou využít bazén, který se nachází opodál. Byly to právě tyto termální prameny, které vedly na konci 2. Století př. n. l. k založení lázeňského města Hierapolis. V těsné blízkosti města se nachází i obrovská nekropole s mnoha typy hrobů. Po prohlídce návrat do hotelu s možností využití služeb hotelového wellness centra.
Přenocování v 4* termálním hotelu v Pamukkale.
5. den
Dnes se vydáte na cestu zpět na Tureckou riviéru. V průběhu cesty z Pamukkale se ještě zastavíte v typické turecké tkalcovně koberců, kde Vás čeká prohlídka dílny a budete mít zde možnost pozorovat celý proces ručního tkaní koberců od samého počátku jeho vzniku. Čeká Vás zde i prohlídka koberců s možností nákupu. Po obědě (fakultativně) Vám umožníme účast na módní přehlídce kožených oděvů místní výroby, která nabídne nenovější módní trendy. V odpoledních hodinách návrat do Vašeho 5* hotelu.
Přenocování v 5* hotelu Jacaranda resort.
6. den
Návštěva největšího města v oblasti Antalya s prohlídkou historického centra, návštěvou místní tržnice a obědem (fakultativně) nebo volný den.
Přenocování v 5* hotelu Jacaranda resort.
7. den
Volný den. Možnost využít nabídku hotelových wellness nebo jiných služeb.
Přenocování v 5* hotelu Jacaranda resort.
8. den
Tento den se bohužel budeme muset rozloučit. Čeká Vás transfer na letiště v Antalyi a odlet zpět do Prahy. Doufáme, že jste na našem zájezdu plného poznání a odpočinku nabrali sílu do dalších dní. Přejeme Vám mnoho šťastných zážitků.
Změna programu vyhrazena!
UPOZORNĚNÍ: TENTO ZÁJEZD NENÍ SVÝM CHARAKTEREM URČEN PRO OSOBY MLADŠÍ 18 LET! NA VYŽÁDANÍ V CK MOŽNOST ZAREZERVOVAT 1 DÍTĚ V DOPROVODU 2 DOSPĚLÝCH OSOB!
Uvedené ceny zahrnují
Charterovou letenku
Veškeré transfery Praha - Drážďany - Antalya - Drážďany - Praha
Veškeré transfery na Turecké riviéře
Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva
Ubytování na 5 nocí v 5* hotelu Jacaranda resort
Ubytování na 2 noci v termálním 4* hotelu v oblasti Pamukkale
Polopenzi formou bohatých švédských stolů
3 denní výlet do oblasti Pamukkale (základní cena nezahrnuje vstup na terasy a výklad průvodce)
Česká asistence
Povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
Pobytovou taxu: 29 EUR / osoba / pobyt splatnou na místě
Vstupné na kaskády Pamukkale a výklad průvodce (možnost dokoupení na místě)
Možnost přiobjednat
Pojištění léčebných výloh (možno přiobjednat od Uniqa poj. za 40 Kč/os. den - tarif K2 vč. storna)
Fakultativní výlety a služby (možnost dokoupení u delegátů na místě):
Programový balíček A (99,- Eur)
- Výlet do města Manavgat s plavbou lodí obědem
- Výlet do Antalye s návštěvou místní tržnice a oběděm
- 3 obědy během výletu na Pamukkale (na cestě tam, zpět a v průběhu výletu)
- všechny vstupy do památek vč. vstupu do areálu Pamukkale a Hierapolis
- výklad průvodců během všech výletů
Programový balíček B (49,- Eur)
- vstup do areálu Pamukkale a Hierapolis
- výklad průvodců v průběhu výletu do Pamukkale a Hierapolisu
- 3 obědy během výletu na Pamukkale (na cestě tam, zpět a v průběhu výletu)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné