Vyhledávání zájezdu
Kremenisko - Banská Štiavnica - Slovensko - Střední Slovensko

Kremenisko - Banská Štiavnica

Slovensko » Střední Slovensko

, ApartmányKremenisko - Banská Štiavnica

Počet termínů:

113 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších měst na Slovensku. V roku 1993 bylo historické jádro města spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. V historickém jádru města se nachází velmi mnoho umělecko – historických památek. Historie města je úzce spojená s hornictvím. V 18. storočí Banská Štiavnica prožívala svoje zlaté období, když těžba zlata a stříbra dosáhla nejvyšší hodnoty. Taktéž v tomto období město zaznamenalo kulturní a stavební rozmach. Velké množství uměle vytvořených jezer – tajchy (Počúvadlo, Rychňava, Hodrušské jezero a mnoho dalších) v okolí města - poskytuje turistům ideální podmínky pro oddych a rekreaci. Rekreační zariadenie KREMENISKO se nachází na samotě na konci. Skládá se ze tří objektů.
Ubytování
**Objekt „A“:** **přízemí:** Apartmá 5-7 – ložnice pro 3 osoby, obývací pokoj pro 2-4 osoby s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a TV. Apartmá 4–5 – ložnice pro 2–3 osoby, obývací pokoj pro 2 osoby s kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením a TV. **podkroví:** Studio 4-5 – pokoj pro 5 osob, kuchyňský kout, koupelna, WC a TV. Studio 2-4 – pokoj pro 4 osoby, kuchyňský kout, koupelna, WC a TV. Dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. Spojením Studia 4-5 a dvoulůžkového pokoje vznikne Apartmán pro 5-7 osob. Spojením Studia 2-4 a dvoulůžkového pokoje vznikne Apartmán pro 5-6 osob. **Objekt „B“** **přízemí:** bezbariérové Dvě studia 4-5 – pokoj pro 5 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a TV. **podkroví:** Dvě studia 4 – pokoj pro 4 osoby, manželská postel, roztahovací gauč pro 2 osoby, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a TV. **Objekt „D“:** **přízemí:** Apartmán 6 – ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení a TV. Apartmán 4 – obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout s roztahovacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení a TV. **poschodí:** Tři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním zařízením a TV.
Letní popis
Můžete využít také dětský bazén u penzionu (průměr 2,5 m), v okolí města je soustava uměle vytvořených jezer a termální lázně Sklené Teplice vzdálené 12 km.
Zimní popis
lyžařský vlek dlouhý 500 m - 2 km
Slevy
Dítě do 6 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Přistýlka ve dvoulůžkovém pokoji sleva 20%.
Cena zahrnuje
Rekreační pobytCena za osobu/týden s vlastní stravou v apartmánu, studiu a pokoji. Při pobytu na 7 nocí nástup v neděli. Při kratším pobytu, pobyt musí skončit do neděle.Dítě do 6 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Přistýlka ve dvoulůžkovém pokoji sleva 20%.
Cena nezahrnuje
Snídaně osobaVečeře osobaPobyt se psemSauna a hydromasážní bazénRekreační poplatek

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...