Vyhledávání zájezdu
Lázeňský dům Krym - Slovensko - Strážovské Vrchy

Lázeňský dům Krym starstarstar

Lázeňský dům Krym
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze, Plná penze
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel KRYM
Ubytování
Standard – renovované pokoje bez balkonu. TV-sat, rádio, telefon, chladnička, WC, sprcha, trezor. Komfort – renovované pokoje s balkonem, TV-sat, rádio, telefon, chladnička, WC, sprcha. Na všech pokojích k dispozici koupací pláště. Pokoje pouze nekuřácké. Apartmány – renovované apartmány mají ložnici oddělenou od obývací části, TV-sat, rádio, telefon, chladnička, trezor, fén, WC, sprcha/vana
Poloha
Hotel Krym se nachází v centru lázeňského města Trenčianské Teplice, na pěší zóně, 200 metrů od vlakového a 400 metrů od autobusového nádraží. Město Trenčín s Trenčínským hradem leží 15 km odtud.
Vybavení
Hotel má kapacitu 290 lůžek v dvoulůžkových pokojích a apartmánech kategorie komfort a standard. Recepce je k dispozici nepřetržitě. V hotelu se nachází kosmetika, manikúra/pedikúra, kadeřnictví denní kavárna, noční bar, směnárna, stolní tenis, fitness centrum. V každém poschodí je pro klienty k dispozici sluneční terasa. Free Wi-Fi připojení, internet - pronájem zařízení 1 min / 0,04€. V hotelu je přímo dostupné lékařské vyšetření a léčebné a relaxační procedury, masáže a wellness procedury Hotel je propojený s nově otevřeným venkovním termálním bazénem Grand s teplotou vody 33-36 °C . Bazén je v provozu celoročně.
Stravování
Snídaně (vč. nápojů – ranní káva, čaj, kakao, studené nápoje), obědy a večeře jsou podávány formou bufetu. Možnost výběru z jídelního lístku za doplatek.
Informace
Parkování: Vjezd a výjezd na parkovací prostor je možný jen s platnou parkovací kartou (informace v recepci hotelu). Při příjezdu bude klientům umožněn krátkodobý vjezd. Parkování je možné jen pro ubytované hosty. Poplatek 2,00 € / 1 den.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.