Vyhledávání zájezdu
Le Khalife - Tunisko - Hammamet

Le Khalife

Tunisko » Hammamet

, Hotel starstarstar

LM


Le Khalife

Počet termínů:

147 termínů / 40 Last minute / 0 First minute

Strava:

snídaně

Doprava:

letecky Praha, Brno

Počasí:

Dnes Počasí v Hammamet - transparent 21°C
Zítra Počasí v Hammamet - transparent 15 - 22°C
24.5. Počasí v Hammamet - transparent 17 - 22°C
25.5. Počasí v Hammamet - transparent 18 - 22°COznačení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Le Khalife
Kategorie hotelu: **+
Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, dvě restaurace, tři bary, minimarket,
krytý bazén a pěkný venkovní bazén s oddělenou
částí pro děti. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Poloha

Hotel se nachází v blízkosti centra oblíbeného  prázdninového letoviska Hammamet, které je vzdáleno cca 500 m. Nejbližší nákupní možnosti,
bary a restaurace jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Letiště v Enfi dě je vzdáleno cca 70 km.

Konečná cena zahrnuje: Základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/osoba.
Základní cena zahrnuje: Letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.
Konečná cena nezahrnuje: Doporučené cestovní pojištění BlueComfort na délku 6–24 dní (490 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé ceníkové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let) a na délku 1–5 dní (290 Kč na osobu, 145 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé ceníkové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum, odletovou daň ve výši 30 TND/cestující osoba splatnou v Tunisku a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevu pro seniory apod.).

Odpočiňte si na pláži a užijte si dovolenou s All inclusive v letovisku Hammamet, do jehož centra se můžete vydat procházkou podél mořského pobřeží. U hotelu je pro Vás a vaše děti k dispozici hřiště, pěkný bazén a bohatá nabídka sportovního vyžití.
Pláž

Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází cca 300 m od hotelu, od kterého je oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Pokoje

Příjemně zařízené klimatizované pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, telefonem a balkonem.
Minibar a SAT-TV jsou na vyžádání za poplatek.
Bezpečnostní schránka na recepci za poplatek. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování

Snídaně nebo možnost polopenze formou bufetu.

Internet

Wi-Fi připojení na hotelové recepci je zdarma.

Sport a zábava

Hotel pořádá různé animační programy pro děti i dospělé. Zdarma stolní tenis a volejbal. Za poplatek kulečník, elektronické hry, masáže a sauna. Pro děti je zde dětské hřiště. Do centra Hammametu se pohodlně dopravíte taxi. Za večerní zábavou můžete dojet taxi do jižního Hammametu, kde na vás v hotelové zóně Yasmine Hammamet čeká množství diskoték a barů.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...