Vyhledávání zájezdu
Le Saline - Itálie - Ligurská riviéra - Borgio Verezzi
Le Saline
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Ubytování
apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace (za příplatek). A3: (27 m2, max. 3 osoby) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a rozkládacím lůžkem, kuchyňský kout, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace (za příplatek), většina apartmánů s balkonem. Některé apartmány bez balkonu/ terasy, některé v přízemí s francouzským oknem. A4 SUPERIOR: (32 m2, max. 4 osoby) studio (jedna místnost) s rozkládacím dvojlůžkem a dvěma rozkládacími lůžky, kuchyňský kout, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace (za příplatek), balkon/terasa.
B4: (40 m2, max. 4 osoby) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace (za příplatek), balkon/ terasa. Na vyžádání bezbariérový apartmán. B5: (43 m2, max. 5 osob) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace (za příplatek), balkon/ terasa. 5. lůžko může být v ložnici nebo denní místnosti.
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky.
Nepovinné příplatky: klimatizace 50 €/apartmán/týden, sauna 10 €/osoba, turecké lázně 10 €/osoba, kolo 5 €/den, prádelna 5 €/žeton.
Kauce: 200 €/apartmán.
Charakteristika
komplex, skládající se ze dvou spojených budov, leží v pěkné rezidenční zóně, nedaleko centra i pláže. V blízkosti prochází železnice. Na vyžádání bezbariérový apartmán (jen typ B4).
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 3 let, 15 €/týden (do max. počtu osob).
Služby
recepce, bar, výtah, TV místnost, Wi-Fi (ve společných prostorách, zdarma), malá jídelna (bufet), dětský koutek, bazén pro dospělé (18x8 m, cca 1/5-30/9) se slunečníky a lehátky, dětský bazén (5x5 m). Zdarma - stolní tenis (dle volné kapacity), fitness. Za poplatek - půjčovna kol, wellness centrum (sauna, masáže, turecké lázně), prádelna, žehlírna, tenis (500 m).
Parkování
garáž 12 €/noc, parkoviště (do vyčerpání míst) 9 €/noc.
Od centra
100 m.
Od pláže
50 m (podchodem pod železnicí).
Pláž
štěrkopísková, plážový servis možno dokoupit na místě.
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 25 €/týden.
Pobyt
sobota/ sobota, do 3/6 a po 2/9 příjezd možný každý den, min. 4 noci.
Výhodná cena
• 14=12 - pro pobyty 27/5-24/6, 26/8-9/9
Povinné poplatky splatné na místě
závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu) A3, A4 (Superior) 40 €/apartmán, B4, B5 50 €/apartmán.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.