Vyhledávání zájezdu
Napříč Indočínou - pláže a hory středního a severního Vietnamu - Vietnam

Napříč Indočínou - pláže a hory středního a severního Vietnamu

Image not available
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Popis
Fantastické barvy tropické přírody, rýžová políčka, čajové terasy, bambusové háje, horské hřebeny pokryté neprostupnou džunglí, krasové jeskyně, buddhistické kláštery a chrámy, pestré trhy plné zboží a neuvěřitelné kulinářské speciality. Scénické krasové ostrůvky v Dračí zátoce i svět sám pro sebe v horách na hranicích Vietnamu a Číny. Hlavní města - pulsující Hanoj.
Program
PROGRAM ZÁJEZDU 941: PLÁŽE A HORY STŘEDNÍHO A SEVERNÍHO VIETNAMU


1.-2.den: Praha - Danang.
Odlet do středního Vietnamu.


3.-5.den: Hoi An - My Son - Danang.
Historický Hoi An
(UNESCO) s čínskou atmosférou: francouzská kolonáda, čínské pagody, chrámy a svatostánky, japonský krytý most, místní trhy. My Son (UNESCO) - bývalé královské sídlo říše Čampa: hinduistické chrámy zarostlé v džungli. Danang - dva dny odpočinku u tropického Jihočínského moře na bělostných plážích pod Mramorovými horami. Pagoda Linh Ung s nejvyšší sochou Buddhy ve Vietnamu (67 m).


6.-7.den: Danang - Hue - Hanoj.
Přes slavný průsmyk Hai Van do Hue (UNESCO): císařský palác se zapovězeným Purpurovým městem, citadela. Možnost plavby po Voňavé řece k pagodám a hrobkám císařů. Přejezd do bývalého Severního Vietnamu.


8.-11.den: Sa Pa a okolí.
Z Hanoje na severozápad k čínským hranicím. Sa Pa - vysokohorské městečko na vietnamsko-čínském pomezí, výhledy na nejvyšší vietnamskou horu Fan Si (3143 m). Oblast nespoutané přírody, nádherné rýžové terasy. Domov horských kmenů (Hmong, Red Dzao), žijících ještě téměř v době kamenné. Návštěvy domorodých vesniček, pěší výlety. Přejezd na pobřeží k Hai Phongu.


12.-13.den: Halong Bay.
„Zátoka padajícího draka“ (UNESCO). Výlet lodí v labyrintu tří tisíc vápencových ostrůvků a homolí bizarních tvarů, tyčících se z hladiny slavné Dračí zátoky. Nádherné pláže, koupání v průzračné vodě, tajuplné jeskyně, západ slunce na palubě lodi.


14.-16.den: Halong Bay - Hanoj - Praha.
Návrat do hlavního města Hanoje: prezidentský palác, Ho Či Minovo mauzoleum, magické jezero Hoan Kiem, pagody, české hospůdky, tržnice aj. Odlet domů.Délka tras:
letadlem 21 000 km, po zemi 1800 km,
pěšky 4x 3-10 km (volitelně)


Počasí:
vzduch 20-32 °C, voda 24-27 °C


Nástupní místo:
Praha

Termín (941): 5.11. - 20.11. 2017


cena v Kč: 59 590,-
V ceně je:
Doprava. Výlety do Halong Bay s plavbou po
zátoce a noclehem na lodi a do Sa Pa k horským
kmenům. Víza do Vietnamu včetně jejich vyřízení. Ubytování a strava. Český průvodce, služby místních CK a průvodců dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Mezinárodní letecká včetně tax a poplatků, nájemní (minivany, taxi) a veřejná (pohodlné dálkové busy, vlaky, lodě). Ubytování: Turistické hotely, 1x loď - 2-lůžkové klimatizované pokoje s příslušenstvím, noční autobus s lůžkovou úpravou. 1-lůžkový pokoj za
příplatek - 5100 Kč (13x). Strava: Součástí ubytování jsou snídaně.Během výletů do Halong Bay, Sa Pa.
Možnost spojení trasy 941 a trasy 942 do zájezdu 943 v termínu 5.11. - 4.12. 2017, cena v Kč: 88 890,- s kompletním programem.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné