Paralia Apartments, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, 20.6.2017, All inclusive
Paralia Apartments
LM
Termín:
20.6. – 23.6.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:118459481
7 390 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: CLEVER Paralia Apartments
Sport a zábava
Vodní sporty na pláži (za poplatek).
Poloha a popis
CLEVER nabídka! Paralia Apartments se nachází v Agia Pelagia, na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře a nabízí hezký výhled na celý záliv Agia Pelagia s tradiční rybářskou vesnicí. V rámci této CLEVER nabídky jsou klienti ubytováni v Paralia Apartments a program All inclusive využívají v hotelu Alexander House Hotel 4*, který je od ubytování vzdálen cca 250 metrů. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v centru letoviska, cca 450 m od hotelu. Letiště je vzdáleno 20 km. Agia Pelagia je vhodným výchozím bodem na zajímavá místa ostrova Kréta.
Vybavení hotelu
Paralia Apartments se nachází přímo na nádherné písčité pláži. Disponují pokoji pro 2-4 osoby, jejichž součástí je kuchyňský kout.
Vybavení pokoje
K dispozici jsou studia pro 2 - 4 osoby zařízena v tradičním stylu, jejichž součástí je kuchyňský kout a balkon.
Stravování
Stravování je zajištěno v nedalekém hotelu Alexander House Hotel 4* formou programu All inclusive. All inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (dle otevírací doby jednotlivých barů), občerstvení během dne, zmrzlina, káva, čaj a zákusek - snack bar je otevřen od 10:00 h - 18:00 h. Hotel vyžaduje společenský oděv do restaurace. V a la carte menu je k dispozici pro klienty espresso, cappuccino stejně jako různé občerstvení. Večerní bar nabízí všechny místní nápoje na bázi all inclusive. Bar nabízí také fantastické koktejly Caipirinha a Mojito v a la carte. Čerstvá pizza denně od 10:00 do 15:00. Živé vaření každý den. Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Apartmány se nacházejí přímo na pláži. Slunečníky a lehátka za poplatek.
Služby v ceně
Wi-Fi připojení.
Služby za poplatek
Bezpečnostní trezor 15€ /týden, Klimatizace 5€ /den.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK