Vyhledávání zájezdu
Penzion Javorina - Slovensko - Strážovské Vrchy

Penzion Javorina starstar

Penzion Javorina
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Popis
Obec je známá svými jedinečnými pomalovanými domečky a je zapsána v seznamu UNESCO. Penzion se svou domácí atmosférou , v duchu tradic nabízí ubytování, stravování, wellness a také mini farmu domácích zvířat.
V penzionu můžete využít restauraci s možností celodenního stravování. V letních měsících můžete ochutnat speciality na terase s grilem a živou hudbou. Na večerní chvíle oddychu slouží kamenná vinárna s krbem, kulečníkem, stolním fotbalem a elektronickými šipkami. V relaxační části penzionu můžete využít saunu, vířivou vanu a masáže. Penzion se svou domácí atmosférou s domácími zvířaty, ohněm a grilem, dává možnost pravého venkovského oddechu.
Čičmany je vesnička, která je od roku 1977 památkovou rezervací lidové architektury. Ručně malované srubové domy, překrásný kroj a lidová výšivka jsou typické pro tuto část Slovenska. Obec leží v strážcovských vrších. Milovníci horské cyklistiky objeví nové trasy pro začátečníky i pro náročné cyklisty. Při procházkách okolní přírodou vás překvapí panenská příroda s množstvím lesních plodů a léčivých rostlin.
V blízkém obolí se nachází zámek Kunerád, lázně Rajecké Teplice, Slovenský dřevěný Betlém v Rajecké Lesné, Lietavský hrad, Bojnický zámek a mnoho dalších turistických zajímavostí v celé Rajecké dolině.
Ubytování
Ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a čtyřlůžkových rodinných apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a připojení k internetu.
Slevy
5=4 Při ubytování minimálně na 5 nocí je jedna noc ZDARMA. Připlácíte pouze 1x snídani ve výši 155 Kč/osoba a snídaně, popř. za dítě do 10 let 95 Kč/dítě a snídaně. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA. Dětská postýlka ZDARMA.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.