Vyhledávání zájezdu
Pungenti - Itálie - Toskánsko

Pungenti

Pungenti
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Ubytování
apartmány jsou příjemně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, klimatizace (jen v D8), Wi-Fi, balkon/ terasa/ zahrádka.


B4/5: (max. 5 osob) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). C6/7: (max. 7 osob) dvě ložnice po dvou lůžkách, nebo jedna ložnice s dvojlůžkem a jedna s patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC. Přistýlka pro 7. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek). D8/9: (max. 9 osob) (dvoupodlažní apartmán) - 2. patro - ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, SPR+WC, podkroví - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC, klimatizace. Přistýlka pro 9. osobu za příplatek (na vyžádání při rezervaci).
Popis
V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, závěrečný úklid (mimo kuchyňského koutu).
Nepovinné příplatky: přistýlka 70 €/týden, ložní prádlo a ručníky 11 €/osoba/týden, plážový servis 84 €/týden (květen), 105 €/týden (červen, září), 147 €/týden (červenec), 161 €/týden (srpen).
Kauce: 100 €/apartmán.
Charakteristika
rezidenční komplexy se nacházejí nedaleko centra i pláže, v oblasti Caletta di Castiglioncello.
Postýlka
na vyžádání pro dítě do 3 let, 35 €/týden, příp. možno vzít vlastní.
Služby
zahrada.
Parkování
1 místo/ apartmán.
Od centra
200 m, Castiglioncello 1,3 km.
Od pláže
50 - 200 m.
Pláž
písečná s kamínky, plážový servis možno dokoupit na místě (v Il Garagolo je nutná rezervace už při objednávce ubytování).
Zvíře
povoleno jen malé, na vyžádání, 50 €/pobyt.
Pobyt
(do 20/6 a po 5/9) sobota/ sobota, (20/6-1/8, 22/8-5/9) příjezd možný každý den, min. 1 noc, (1/8-22/8) přijezd možný každý den, min. 3 noci.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.