Vyhledávání zájezdu
Riadh Club - Tunisko - Nabeul

Riadh Club

Tunisko » Nabeul

, Hotel starstarstarRiadh Club

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Nabeul - transparent 17°C
Zítra Počasí v Nabeul - transparent 14 - 18°C
13.2. Počasí v Nabeul - transparent 15 - 18°C
14.2. Počasí v Nabeul - transparent 15 - 18°COznačení ubytovací kapacity dle pořadatele: hotel RIADH CLUB
Poloha

Menší hotel klubového typu s rodinnou atmosférou, postavený ve středomořském stylu, leží přímo na písečné pláži ve 12 hektarové tropické zahradě. Komplex s perfektní polohou přímo na pláži a zároveň v blízkosti turistické promenády s mnoha nákupními možnostmi a také nově postaveného jedinečného sportovního areálu Energy-Sports Club by Riadh, nabízí svým hostům široké spektrum zábavního a sportovního vyžití. Na konci turistické promenády, cca 2 km, naleznete obchodní a historické centrum letoviska s bohatou škálou nákupních a zábavních možností, kde budete mít možnost navštívit také tradiční arabské trhy súky. Hotel se skládá ze čtyř obytných bloků rozložených v zahradě, v nichž je k dispozici 134 standardních pokojů, které jsou součástí ceny zájezdu a 4 nadstandardní pokoje typu Suite na vyžádání a za příplatek. Mezi standardní pokoje patří i dva pokoje vhodné pro handicapované klienty. Výše uvedená kategorie hotelu je citována dle oficiálního hodnocení hotelu v této destinaci, které je dané příslušnými normami a nařízeními v destinaci a nemusí být totožné s evropským standardem. Hotel je vzdálen cca 15 km od historického centra letoviska Hammamet,  cca 124 km od letiště Monastir, cca 70 km od letiště Enfidha, cca 75 km od letiště Tunis.

 

 

Hodnocení hotelu k 1.1.2015:

Tripadvisor.com:      3,5   z    5

holidaycheck.cz:       4,7   z    6

Google.com:             4     z    5

Orbion.cz:                 skvělé

Recenze-hotelu.net:   78% klientů jej doporučuje; hotel byl zde klienty vyhodnocen jako 7. nejlepší ze 120 hotelů v oblasti Tunisko-pevnina.

 

 

 

Vzdálenost od pláže: přímo na písečné pláži, kde jsou lehátka a slunečníky umístěny jak na písečné pláži a také pro pohodlí hotelových hostů na zatravněné části. Vstup do moře je pozvolný vedený přes písečnou část s jemným pískem.

 

Bazény: členitý venkovní plavecký bazén s mostkem a slunečnou terasou, dětský bazén, vše cca přímo u pláže.

 

Slunečníky a lehátka: Slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, lehátka za úhradu (cca 2TND/den).

 

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s 24 hodinovou recepcí, směnárnou, trezory (za úhradu), WiFi v lobby, konferenční místnost pro 200 osob, hlavní restaurace „Les Délices de Carthage“, snack bar „Bora Bora“, lobby bar „Lounge“, maurská kavárna, diskotéka, TV místnost, kadeřnictví, obchod se suvenýry, SPA centrum (hammam, masáže, hydromasáže, beauty salon), miniklub pro děti, dětské hřiště,  zahrada, slunečná terasa, bazény, 2 tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, billiard,  rent a car, parkoviště, vodní sporty, slunečníky, lehátka. Lékař na telefonu z recepce hotelu 24 hodin denně. Hotel akceptuje kreditní karty typu Visa Card, Master Card, American Express Card.

 

WiFi a internet:  WiFi v lobby zdarma.

 

Standardní pokoje: standardní vybavení jednoduššího typu, klimatizace, TV se satelitem, koupelna s WC, balkon či terasa. Standardní pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, dvoulůžkové s jednou přistýlkou, dvoulůžkové se dvěma přistýlkami, dvoulůžkové s možností dětské postýlky, dvoulůžkové s jednou přistýlkou a možností jedné dětské postýlky. Na standardním pokoji lze ubytovat max. 4 osoby včetně infanta. Na vyžádání a za příplatek na recepci hotelu: trezor, minibar, výhled na moře. Dětská postýlka pro dítě do 1,99 let/babycot na vyžádání na recepci hotelu zdarma.

 

Stravování:  polopenze plus  či  All Inclusive.

 

Polopenze plus bufetovou formou včetně nápojů (jednodušší forma bufetu, čaj, káva, minerální voda, soda, džus ze sušených koncentrátů, při večeři i místní rozlévané víno dle aktuální sezónní nabídky hotelu).

 

All Inclusive (V ceně All Inclusive zahrnuto: snídaně, oběd, večeře, jednodušší bufetovou formou včetně rozlévaných nápojů dle aktuální sezónní nabídky hotelu. V časovém rozpětí určeným hotelem cca 10-23 hodin, k dispozici místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje dle aktuální sezónní nabídky hotelu. Snack, sportovní a animační programy dle aktuální sezónní nabídky hotelu. V rámci All Inclusive slunečníky a lehátka zdarma. Přesná nabídka, rozsah, upřesnění míst kde lze čerpat All Inclusive a časové dispozice pro čerpání All Inclusive i jeho jednotlivých složek, k dispozici na recepci hotelu).  

 

Sportovní a zábavní aktivity zdarma: bazény, tenisové kurty po předchozí rezervaci na recepci hotelu (rakety, míčky za úhradu, osvětlení nelze), stolní tenis, minigolf, windsurfing (po předložení licence),  miniklub, dětské hřiště, animační sportovní programy jako např. plážový volejbal, aerobic, vodní pólo, lukostřelba, šipky, pétanque, vodní gymnastika, animační sportovní a zábavní aktivity dle aktuální sezónní nabídky hotelu.

 

Spa centrum: za úhradu na recepci. Spa centrum, díky svým možnostem v podobě vodoléčby, hydromasáží, masáží, zábalů a koupelím na přírodní bázi a  hammamu, nabízí relaxaci, dosažení duševní a fyzické pohody a odbourání stresu. Součástí centra je  beauty salon.

 

Servis:  Úroveň a rychlost služeb poskytovaných personálem hotelu odpovídá místním zvyklostem a předpisům této destinace a také mentalitě obyvatelstva. Proto je nutné počítat mnohdy s menší zkušeností a určitou ležérností, na druhou stranu často s velmi přátelským a milým přístupem. Obsah, skladba, rozsah a časové rozpětí služeb je zcela v kompetenci hotelu.

 

Střediska zábavy: hotel leží  v blízkosti (cca 500m) turistické promenády, kde naleznete řadu zábavních a nákupních možností, restaurací, barů, diskoték, obchůdků a obchodů, supermarket a další. Na turistické promenádě naleznete také sportovní areál Energy-Sports Club by Riadh. Cca 2 km od hotelu se nachází historické centrum letoviska Nabeul s bohatou škálou nákupních a zábavních možností, kde budete mít možnost navštívit také tradiční exotické arabské trhy súky.

 

Sportovní areál Energy-Sports Club by Riadh: není součástí hotelového komplexu a jeho návštěva se hradí přímo v pokladnách areálu.

 

Letovisko Nabeul: obchodní a historické centrum je vzdáleno cca 1,5 km od hotelu. Na turistické promenádě, která je vzdálena cca 500m od hotelu, i v obchodním a historickém centru letoviska se nachází řada restaurací, barů, obchodů, obchůdků a supermarket. Navštívit zde můžete exotické arabské trhy – súky s koloritem barev, vůní a zvuků, kde naleznete prodejce stříbra, zlata, ručně vyráběné hliněné či glazorované keramiky, krajek, ale i koberců, koření a širokého sortimentu zboží všech druhů. Celý trh je provoněn jasmínem, pomerančovými kvítky a gerániemi. Přímo v centru Nabeulu se nalézá vlakové nádraží, odkud se vláčkem můžete  vydat na prohlídku 12 km vzdáleného letoviska Hammamet. K tomuto účelu můžete využít i taxi, které jsou v této destinaci levné.

 

Hodnocení CK (subjektivní názor CK): Oblíbený klubový hotel typu 3* s perfektní polohou přímo na pláži s pozvolným vstupem do moře a zároveň v blízkosti turistické promenády se širokou škálou nákupních a zábavních možností zajišťuje pro své klienty bohatou nabídku sportovních i zábavních, animačních programů. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií preferující klubovou atmosféru menšího hotelu rodinného typu před neosobní atmosférou rozlehlých luxusních resortů. Hotel je vhodný pro handicapové osoby.

 

Webové stránky hotelu: http://www.clubriadh.com/

Cena zahrnuje

- letenku,
- letištní a bezpečnostní taxy

- základní palivová taxa

- pobytové taxy
- skupinové transfery letiště - hotel - letiště
- ubytování v hotelu ve standardním pokoji dle vybraného termínu
- stravování dle Vám vybraného v daném hotelu
- asistenci česky hovořícího delegáta
- pojištění dle zák.č.159/1999 Sb. v platném znění

Cena nezahrnuje

- komplexní zdravotní cestovní pojištění včetně storna a pojištění zavazadel (Generali Pojišťovna a. s. či ERV pojišťovna a.s. ),
- fakultativní výlety v místě pobytu,

- odletovou taxu 30 TND (1 TND je cca 12,5 Kč),
- fakultativní služby (odlišný druh pokoje, výhled na moře, atd.)

 

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve Smlouvě o zájezdu /Potvrzení o zájezdu.

Další užitečné informace k zájezdu, platné pro destinaci Tunisko, naleznete v „Důležitých všeobecných informacích platných pro destinaci Tunisko 2015“, které jsou nedílnou součástí „Všeobecných smluvních podmínek zájezdů – 2015“.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...