Vyhledávání zájezdu
Zahrada jižní Afriky - Jihoafrická republika - Port Elizabeth

Zahrada jižní Afriky

Zahrada jižní Afriky
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Mnichov, -
Odjezd:
-
Strava:
Plná penze
Popis zájezdu
Safari, 11 dní, hotely a lodge, plná penze

Skupinový zájezd, mezinárodní skupinka.

Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

TRASA: Kapské město / Stellenbosh / Route 62 / Oudtshoorn / Knysna / Bloukrans / NP Tsitsikamma / NP Addo Elephant / Port Elizabeth

Užívejte si vaše safari bez starostí, organizaci a vše ostatní přenechejte na nás - jsme specialisté na SAFARI.

Zahradní cesta Jižní Afriky je 227 kilometrů dlouhý úsek pobřeží ve Východním Kapsku. Kromě nádherných útesů, pobřeží a místní flóry jsou zde lákadlem také nádherné mušle, kterých se dá nalézt bezpočet, a prvotřídní ploché vlny, za kterými sem jezdí surfaři z celého světa.

NP Tsitsikamma
Národní park Tsitsikamma, první mořská rezervace Jižní Afriky, leží na východním konci "zahradní cesty", mezinárodně proslulá svými přírodními krásami, která odtud vede do St. Sebastian Bay u Heidelbergu v provincii Západní Kapsko. Národní park se rozkládá průměrně až pět a půl kilometrů podél pobřeží, je lemovaný vysokými útesy pokrytými bujným lesním porostem. Známá stezka Otter Trail je jednou ze dvanácti tras pro pěší turistiku v této oblasti.

NP Addo Elephant
Asi 72 kilometrů od Port Elizabeth se rozkládá národní park Addo Elephant, který je domovem nosorožců, buvolů, leopardů a 185 druhů ptactva, jakož i asi tří set slonů, kteří náleží k izolovanému genovému fondu a jsou proto menší než ostatní afričtí sloni. Na východ od rezervace leží město Grahamstown se svou čistě anglickou atmosférou, anglikánskou katedrálou a muzeem, které je věnováno britským osadníkům z roku 1820. Město také každoročně v červenci hostí Festival národního umění (National Art Festival).

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Hotely a lodge 3*-4* | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Kapského města.

2. den - Kapské město: Přílet do Kapského města, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Individuální prohlídka Kapského města a volno na odpočinek. Nocleh v hotelu.Fakultativně: prohlídka Kapského města s průvodcem. Hotel.

3. den - Kapské město / vinařská oblast Stellenbosh: Po snídani se vydáte na prohlídku district 6, po které následuje cesta do krásné vinařské oblasti Stellenbosh. Ochutnávka jihoafrických vín a sýrů. Ubytování a nocleh v hotelu. Hotel, snídaně.

4. den - Route 62 / Oudtshoorn: Po snídani odjezd po známé silnici „Route 62“. Cestou se zastavíte v zajímavé vesnické hospodě Ronnie Shop. Odpoledne příjezd do Oudtshoorn, kde žije největší množství pštorsů na světě. Navštěva pštrosí farmy. Nocleh v hotelu. Hotel, plná penze.

5. den - Oudtshoorn / Cango Cave / Knysna: Po snídani se vydáte na prohlídku známé vápencové jeskyně Cango Cave. Odpoledne přejedete přes pohoří Outeniqua do městečka Knysna, kde s průvodcem absolvujete pěší prohlídku města.Nocleh v hotelu.Fakultativně: návštěva sloního parku Knysna, pěší turistika, plavba po laguně, prohlídka města.Hotel, snídaně, oběd.

6. den - Bloukrans / NP Tsitsikamma: Po snídani se vydáte do Storms River Bloukrans. Dnes půjdete kousek známého treku Otter Trail Hike. Probádáte tento pobřežní region s národním parkem Tsitsikamma. Fakultativně: pěší turistika, lezení v korunách stromů, bungee jumping (nejvyšší na světě 216 m).Lodge, snídaně, večeře.

7. den - NP Tsitsikamma: Pobyt v národním parku Tsitsikamma. Fakultativně: pěší turistika, canopy tour, bungee jumping. Lodge, polopenze.

8. den - NP Addo Elephant: Po snídani se vydáte do kapské východní provincie a 3. největšího NP v JAR, NP Addo Elephant, kde budete sledovat divokou africkou zvěř v jejich přirozeném prostředí. Odpolední safari. Fakultativně: noční safari s místním rangerem.Lodge, plná penze.

9. den - NP Addo Elephant / Port Elizabeth: Po snídani ranní safari v NP a poté odjezd do Port Elizabeth. Odpoledne individuální volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den - Port Elizabeth: Snídaně v hotelu. Individuální volno na Vaše aktivity. Odpoledne transfer na letiště a odlet domů.
Snídaně.

11. den: Přílet.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné