Vyhledávání zájezdu
Zahrada jižní Afriky - Jihoafrická republika - Port Elizabeth

Zahrada jižní Afriky

Jihoafrická republika » Port Elizabeth

, KempZahrada jižní Afriky

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

plná penze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zahrada Jižní Afriky – 11 dní
Popis zájezdu
Safari, 11 dní, kemp, plná penze

Skupinový zájezd, mezinárodní skupinka.

Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

TRASA: Kapské město / Stellenbosh / Route 62 / Oudtshoorn / Knysna / Bloukrans / NP Tsitsikamma / NP Addo Elephant / Port Elizabeth

Užívejte si vaše safari bez starostí, organizaci a vše ostatní přenechejte na nás - jsme specialisté na SAFARI.

Zahradní cesta Jižní Afriky je 227 kilometrů dlouhý úsek pobřeží ve Východním Kapsku. Kromě nádherných útesů, pobřeží a místní flóry jsou zde lákadlem také nádherné mušle, kterých se dá nalézt bezpočet, a prvotřídní ploché vlny, za kterými sem jezdí surfaři z celého světa.

NP Tsitsikamma
Národní park Tsitsikamma, první mořská rezervace Jižní Afriky, leží na východním konci "zahradní cesty", mezinárodně proslulá svými přírodními krásami, která odtud vede do St. Sebastian Bay u Heidelbergu v provincii Západní Kapsko. Národní park se rozkládá průměrně až pět a půl kilometrů podél pobřeží, je lemovaný vysokými útesy pokrytými bujným lesním porostem. Známá stezka Otter Trail je jednou ze dvanácti tras pro pěší turistiku v této oblasti.

NP Addo Elephant
Asi 72 kilometrů od Port Elizabeth se rozkládá národní park Addo Elephant, který je domovem nosorožců, buvolů, leopardů a 185 druhů ptactva, jakož i asi tří set slonů, kteří náleží k izolovanému genovému fondu a jsou proto menší než ostatní afričtí sloni. Na východ od rezervace leží město Grahamstown se svou čistě anglickou atmosférou, anglikánskou katedrálou a muzeem, které je věnováno britským osadníkům z roku 1820. Město také každoročně v červenci hostí Festival národního umění (National Art Festival).

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
#9632; Reference klientů CK

#9632; Garance CK

#9632; Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování dle programu (v kempech stany typu "A" pro dva se spací matrací a s kempovým vybavením). | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Kapského města. 

2. den: Kapské město:

Přílet do Kapského města, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Individuální prohlídka Kapského města a volno na odpočinek. Fakultativně prohlídka Kapského města s průvodcem naší CK. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: Kapské město / vinařská oblast Stellenbosh:

Odjezd do krásné vinařské oblasti Stellenbosh. Po cestě do Vašeho kempu navštívíte galerii Kraal, kde si budete moct vyzkoušet tkalcovský stav pod vedením místního učitele. Poté ochutnávka jihoafrických vín! Ubytování a průvodce vám sdělí bližší informace k vašemu zájezdu. Nocleh v hotelu. Hotel, snídaně, oběd. 

4. den: Route 62 / Cango Caves / Oudtshoorn:

Po snídani odjezd po známé silnici „Route 62“. Prohlídka jeskyní Cango Caves. Po prohlídce odjezd do Oudtshoorn, kde budete mít možnost fakultativně navštívit pštrosí farmu. Nocleh v kempu. Kemp, plná penze. 

5. den: Oudtshoorn / Knysna:

Po snídani odjezd podél Garden Route do městečka Knysna. Projíždět budete kolem zátoky Mosel Bay, kde můžete zahlédnout delfíny a velryby. Pobyt v pobřežním městečku Knysna a okolí. Odpoledne individuální volno. Fakultativně: návštěva sloního parku Knysna, pěší turistika, plavba po laguně, prohlídka města. Nocleh v kempu.Kemp, snídaně, oběd. 

6. den: Bloukrans / NP Tsitsikamma:

Po snídani v kempu se vydáte do Storms River Bloukrans. Dnes půjdete kousek známého treku Otter Trail Hike. Probádáte tento pobřežní region s národním parkem Tsitsikamma. Fakultativně:  pěší turistika, lezení v korunách stromů, bungee jumping. Nocleh v kempu. Kemp, plná penze. 

7. den: NP Tsitsikamma:

Pobyt v národním parku Tsitsikamma. Fakultativně: pěší turistika, lezení v korunách stromů, bungee jumping. Nocleh v kempu.Kemp, polopenze.

8. den: NP Addo Elephant:

Po snídani v kempu se vydáte do Kapské východní provincie a národního parku Addo Elephant, kde budete sledovat divokou africkou zvěř v jejich přirozeném prostředí. Odpolední safari. Fakultativně: noční safari s místním rangerem. Nocleh v kempu.Kemp, plná penze. 

9. den: NP Addo Elephant / Port Elizabeth:

Po snídani pojedete do Port Elizabeth. Odpoledne individuální volno na Vaše aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Port Elizabeth:

Snídaně v hotelu. Individuální volno na Vaše aktivity. Odpoledne transfer na letiště a odlet domů.
Snídaně.

11. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.