Vyhledávání zájezdu
Zahrada jižní Afriky - Jihoafrická republika - Port Elizabeth

Zahrada jižní Afriky

Jihoafrická republika » Port Elizabeth

, KempZahrada jižní Afriky

Počet termínů:

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

plná penze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň

Počasí:Popis
Safari, 11 dní, kemp, plná penze Skupinový zájezd, mezinárodní skupinka. Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob. Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK. Užívejte si vaše safari bez starostí, organizaci a vše ostatní přenechejte na nás - jsme specialisté na SAFARI. Zahradní cesta Jižní Afriky je 227 kilometrů dlouhý úsek pobřeží ve Východním Kapsku. Kromě nádherných útesů, pobřeží a místní flóry jsou zde lákadlem také nádherné mušle, kterých se dá nalézt bezpočet, a prvotřídní ploché vlny, za kterými sem jezdí surfaři z celého světa. NP Tsitsikamma Národní park Tsitsikamma, první mořská rezervace Jižní Afriky, leží na východním konci "zahradní cesty", mezinárodně proslulá svými přírodními krásami, která odtud vede do St. Sebastian Bay u Heidelbergu v provincii Západní Kapsko. Národní park se rozkládá průměrně až pět a půl kilometrů podél pobřeží, je lemovaný vysokými útesy pokrytými bujným lesním porostem. Známá stezka Otter Trail je jednou ze dvanácti tras pro pěší turistiku v této oblasti. NP Addo Elephant Asi 72 kilometrů od Port Elizabeth se rozkládá národní park Addo Elephant, který je domovem nosorožců, buvolů, leopardů a 185 druhů ptactva, jakož i asi tří set slonů, kteří náleží k izolovanému genovému fondu a jsou proto menší než ostatní afričtí sloni. Na východ od rezervace leží město Grahamstown se svou čistě anglickou atmosférou, anglikánskou katedrálou a muzeem, které je věnováno britským osadníkům z roku 1820. Město také každoročně v červenci hostí Festival národního umění (National Art Festival).
Ubytování
ubytování dle programu (v kempech stany typu "A" pro dva se spací matrací a s kempovým vybavením) Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.
Doprava
Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou. Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Strava
7x snídaně, 5x oběd, 5x večeře
Zájezd zahrnuje
letenka Praha (Vídeň) / Kapské město / Porth Elizabeth / Praha (Vídeň) včetně všech tax (v obvyklé rezervační třídě)ubytování v kempech (stany pro dva)spací matrace a kempové vybavení (kromě spacího pytle)stravování dle programuprogram uvedený v itinerářidoprava terénním vozemvšechny transferyslužby anglicky hovořících průvodcůasistenci na letišti24-hodinový asistenční servispovinné pojištění CK proti úpadku
Zájezd nezahrnuje
fakultativní aktivity
Program
Den 1Odlet z Prahy, Vídně a Budapešti. Den 2Přílet do Kapského města, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás dopraví do Vašeho hotelu. Individuální prohlídka Kapského města a volno na odpočinek. Přenocování v hotelu. Fakultativně prohlídka Kapského města s průvodcem naší CK.Den 3Kapské město / vinařská oblast Stellenbosh: Odjezd do krásné vinařské oblasti Stellenbosh. Po cestě do Vašeho kempu navštívíte Cheetah Breeding Centre, a poté ochutnávka jihoafrických vín! Ubytování a průvodce vám sdělí bližší informace k vašemu zájezdu: snídaně, obědDen 4Route 62 / Cango Caves / Oudtshoorn: Po snídani odjezd po známé silnici „Route 62“. Prohlídka jeskyní Cango Caves. Po prohlídce odjezd do Oudtshoorn, kde budete mít možnost fakultativně navštívit pštrosí farmu. Přenocování v kempu: plná penzeDen 5Oudtshoorn / Knysna: Po snídani odjezd podél Garden Route do městečka Knysna. Projíždět budete kolem zátoky Mosel Bay, kde můžete zahlédnout delfíny a velryby. Pobyt v pobřežním městečku Knysna a okolí. Odpoledne individuální volno. Fakultativní aktivity: návštěva sloního parku Knysna, pěší turistika, plavba po laguně, prohlídka města. Přenocování v kempu: plná penzeDen 6Bloukrans / NP Tsitsikamma: Po snídani v kempu se vydáte do Storms River Bloukrans. Dnes půjdete kousek známého treku Otter Trail Hike. Probádáte tento pobřežní region s národním parkem Tsitsikamma. Fakultativní aktivity: pěší turistika, lezení v korunách stromů, bungee jumping. Přenocování v kempu: plná penzeDen 7NP Tsitsikamma: Pobyt v národním parku Tsitsikamma. Fakultativní aktivity: pěší turistika, lezení v korunách stromů, bungee jumping. Přenocování v kempu: plná penzeDen 8NP Addo Elephant: Po snídani v kempu se vydáte do Kapské východní provincie a národního parku Addo Elephant, kde budete sledovat divokou africkou zvěř v jejich přirozeném prostředí. Odpolední safari. Fakultativně: noční safari s místním rangerem. Přenocování v kempu: plná penzeDen 9NP Addo Elephant / Port Elizabeth: Brzo ráno safari v Národním parku Addo Elephant, poté pojedete do Port Elizabeth. Odpoledne individuální volno. Přenocování v hotelu: snídaněDen 10Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní aktivity. Odpoledne transfer na letiště a odlet domů. Den 11Přílet do Prahy, Vídně a Budapešti.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.