Cestovní pojištění

Cestovní pojištění online
Cestujte bez obav z nečekaných událostí. Za odpočinkem či za prací, po celém světě. Kdykoliv a kdekoliv, 24 hodin denně jsme připraveni Vám pomoci. Sjednejte si cestovní pojištění online.
Skupina Mondial Assistance Group je světovou jedničkou v oblasti služeb cestovního pojištění a zákaznických služeb. V České republice a na Slovensku vystupuje pod značkou Mondial Assistance International AG - organizační složka. Mondial Assistance je leaderem v oblasti cestovního pojištění a asistenčních služeb. Celosvětová sít poskytovatelů zahrnuje lékaře a zdravotnická zařízení, specialisty a řemeslníky v oblasti stavebnictví, servisy, importéry a dealery vozu, letecké a železniční společnosti.
Skupina spravuje 33 operačních center s nepřetržitým provozem ve 29 zemích 5 kontinentů. Více než 9.300 zaměstnanců hovoří 40 jazyky a je podporováno sítí 240 korespondentů a vybraných 400.000 poskytovatelů služeb.
 


 


Cestovní pojištění a zdravotní asistence
Pokrývající široký rozsah rizik, zahrnující zdravotní asistenci,
pojištění pro případ zrušení či přerušení cesty, ztráty zavazadel, helpdesk a další. Kvalitní asistenční služby včetně repatriace a následné péče jsou neodmyslitelnou součástí cestovního pojištění.

  • Pojištění léčebných výloh nejen s maximálním plněním
  • Základní řada tarifu MAXI, PLUS, MINI
  • Možnost samostatného pojištění STORNA zájezdu
  • Úrazové pojištění
  • Pojištění odpovědnosti za škodu
  • Pojištění zavazadel a doplňkových asistenčních služeb
  • Asistenční služby pro naše klienty v rámci cestovního pojištění non-stop asistence v případě potřeby pomoci


STORNO - Rozsáhlé pojištění při zrušení zaplacené cesty, které lze uplatnit unikátně mimo
standardních důvodů jako jsou hospitalizace, nemoc či úmrtí také při nečekaných životních událostí jako jsou rozvod, ztráta zaměstnání a těhotenství. Zrušení lze uplatnit na zájezd, letenky, jízdenky, lodní lístky, ubytování a na pronájem auta, jachty, na vstupy do muzeí atd. a vše až do částky 250.000 Kč.
Pojištění storna cesty je možno sjednat nejpozději následující pracovní den po
zaplacení první zálohy nebo celkové úhrady za zrušenou cestu.

Jde o samostatně sjednatelný produkt.


LÉTO AUTEM - produkt, které v sobě spojuje cestovní pojištění a
technickou asistenci vozidla, poskytuje bezlimitní krytí při vašich cestách po Evropě autem a které kryje tzv. „chyby řidiče“.

Vážený zákazníku, v rámci zvalitnění našich služeb si Vám dovolujeme nabídnout sjednání tohoto cestovního pojištění a to přímo v naší kanceláři v provozní době nebo na následujících odkazech:

Dlouhodobé Student

Dlouhodobé do zahraničí

Krátkodobé do zahraničí

Autoturistika + golf

Storno